olej na plátně

Odhadní cena: 12 000 Kč

29x24cm

26x25cm

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2020
olej na měděné desce
olej na plátně,2020
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40

Rámováno

olej na plátně,2019
olej na plátně,2021

olej na plátně,2014