olej na plátně

Odhadní cena: 12 000 Kč

29x24cm

26x25cm

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020

akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2017

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15