pryskyřice, písek, pigment

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2020
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej na plátně,2019
Litografie,2017
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021

Rámováno

olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2021