akryl na papíře (složka s autorskými listy)

Odhadní cena: 30 000 Kč

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
akryl a olej na plátně,2022

olej na měděné desce

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně
akvarel a barevné tuše na papíře,2019