akryl na papíře (složka s autorskými listy)

Odhadní cena: 30 000 Kč

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2021
olej na plátně,2017

olej na plátně,2020
Olej na plátně,2021-2022
olej na plátně,2020

rámováno, zaskleno

Rám 95x66 cm, zaskleno