kaligrafická tuš a akvarel na papíře

Odhadní cena: 45 000 Kč

olej na plátně,2020
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně
olej na měděné desce
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15