kaligrafická tuš a akvarel na papíře

Odhadní cena: 45 000 Kč

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2018
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2015

rám 60x45

olej na plátně,2016