Odhadní cena: 45 000 Kč

olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2014
Litografie,2017
olej na plátně,2021

olej a akryl na plátně,2021

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15