Zeb One
(1982)

Odhadní cena: 60 000 Kč

olej na plátně,2021
olej na plátně,2022
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2011
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020

rám 60x45

akryl a olej na plátně,2022

olej a akryl na plátně,2022
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021