Zeb One
(1982)

Odhadní cena: 60 000 Kč

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2016
olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2021