olej na plátně

Odhadní cena: 70 000 Kč

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
Akryl a olej na plátně,2016

olej na plátně,2017

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020
olej na plátně,2014
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020