D-print, Hahnemühle, baryta paper

2018

rám 60x45

Odhadní cena: 65 000 Kč

D-Print, Hahnemuhle baryta paper, dílo ramováno pod muzeálním sklem

olej na plátně,2017
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2015

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2011

nerámováno

akvarel, akryl a olej na plátně,2021