akvarel, akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 20 000 Kč

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej na plátně,2021
olej na plátně,2011
olej na plátně,2011

nerámováno

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na měděné desce
akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2014
olej a akryl na plátně,2022