akvarel, akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 20 000 Kč

Litografie,2017
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2020

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akryl a olej na plátně,2022

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej a akryl na plátně,2021