124Mobilní a kompaktní klimatizace

Akryl na plátně

2015

v 70 ✕ š 30

Odhadní cena: 22 000 Kč

olej na plátně,2021
olej na plátně,2019
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2017

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

rám 60x45

olej na plátně
Litografie,2017
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

rámováno, zaskleno

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021