124Mobilní a kompaktní klimatizace

Akryl na plátně

2015

v 70 ✕ š 30

Odhadní cena: 22 000 Kč

olej na plátně,2019
Litografie,2017
Olej na papíře,2019
akryl, olej a pastel na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2017