kombinovaná technika - fotografie, barevné písky; edice 1/1; adjustováno v kazetovém rámu

2019

Odhadní cena: 75 000 Kč

Rámováno

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

rám 60x45

olej na plátně,2020
olej na plátně,2011

nerámováno

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2020
Olej na plátně,2021-2022
olej na plátně,2017

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40