olej na plátně

Odhadní cena: 55 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2017
olej na plátně,2021

Rámováno

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2021

rám 60x45

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2016