olej na plátně

Odhadní cena: 55 000 Kč

akryl a olej na plátně,2020

olej na plátně,2019
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2015

rám 60x45

akryl a olej na plátně,2021
olej na měděné desce
olej na plátně,2020