polyesterová pryskyřice s kombinovanými technikami

2017

Odhadní cena: 16 000 Kč

akryl a olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

Rám 95x66 cm, zaskleno

Olej na papíře,2019
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022

rám 60x45