polyesterová pryskyřice s kombinovanými technikami

2017

Odhadní cena: 16 000 Kč

Litografie,2017

rámováno, zaskleno

rám 60x45

olej na plátně,2019
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2022

Rám 95x66 cm, zaskleno