polyesterová pryskyřice s kombinovanými technikami

2017

Odhadní cena: 16 000 Kč

olej na plátně,2021
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2016
olej na plátně,2021

olej a akryl na plátně,2022

Litografie,2017
olej na plátně,2019
olej na měděné desce
olej na plátně,2021