akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 160 000 Kč

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15

rámováno, zaskleno

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2016
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2020
olej na plátně,2014
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021