akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 160 000 Kč

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2011
Akryl a olej na plátně,2016