akryl na papíře

Odhadní cena: 9 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
Litografie,2017
olej na plátně,2020

olej na plátně,2019
olej na plátně,2021
olej na plátně,2017
olej na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
akryl a olej na plátně,2020