akryl na papíře

Odhadní cena: 9 000 Kč

akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2020

rámováno, zaskleno

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
akryl a olej na plátně,2022

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020