Akryl a olej na plátně

2016

Odhadní cena: 16 000 Kč

olej na plátně,2021

olej na plátně,2020

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2022

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2021