akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 40 000 Kč

olej na plátně,2021
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2021
Olej na papíře,2019
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022

rám 60x45

olej na plátně,2019
Akryl a olej na plátně,2016
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022