akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 40 000 Kč

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2014
olej na plátně,2020
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně
akryl a olej na plátně,2021
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

Rám 95x66 cm, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022