acrystal, mosaz, sklářský cement

2019

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15

Odhadní cena: 40 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně
Akryl a olej na plátně,2016

rámováno, zaskleno

Rámováno

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2014
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2019
olej na plátně,2020
olej na plátně,2016

rám 60x45