olej na plátně

2017

Odhadní cena: 80 000 Kč

olej na plátně,2021

Rámováno

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2015
olej na plátně,2022
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
Olej na papíře,2019

akryl a olej na plátně,2021

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně