2016

Odhadní cena: 125 000 Kč

olej na plátně,2017

olej na plátně,2018
olej na plátně,2021

olej na plátně,2020

Rámováno

akryl, olej a pastel na plátně,2021
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno