akvarel na papíře

2003

Signatura: signováno tužkou vpravo dole

Odhadní cena: 10 000 Kč

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
akryl, olej a pastel na plátně,2021

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
Olej na plátně,2021-2022
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej a akryl na plátně,2021

rám 60x45