akvarel na papíře

2003

Signatura: signováno tužkou vpravo dole

Odhadní cena: 10 000 Kč

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2011

nerámováno

akryl a olej na plátně,2021

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2019
olej na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2014

Olej na plátně,2021-2022
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15