Odhadní cena: 45 000 Kč

olej na plátně,2022
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2011

olej na plátně,2011

nerámováno

olej a akryl na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2022
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm