olej na plátně

Odhadní cena: 30 000 Kč

olej na plátně,2018
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na plátně,2019
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2017

olej na plátně,2021