olej na plátně

Odhadní cena: 30 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2020
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
Olej na papíře,2019

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
akryl, olej a pastel na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
Litografie,2017

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně,2020
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022