16In the Mood for Love

D-print

2017-2019

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2020
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2020
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

olej na plátně,2014
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2011
olej a akryl na plátně,2022
akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13