olej na plátně

Odhadní cena: 180 000 Kč

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2021
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2020
olej na plátně,2022
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

Olej na plátně,2021-2022
olej na plátně,2011
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2020
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2014

olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno