olej na plátně

Odhadní cena: 180 000 Kč

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2021

olej na plátně,2021
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

rám 60x45

olej na plátně,2014