autorský tisk

Odhadní cena: 14 000 Kč

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2020
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2018