akryl na párané riflovině

2016

Odhadní cena: 50 000 Kč

olej na plátně,2020

Rámováno

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2021

rám 60x45

olej na plátně,2020
Litografie,2017
olej na plátně,2022
Olej na plátně,2021-2022
olej na plátně,2021
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15