Odhadní cena: 20 000 Kč

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
olej na plátně,2014

olej na plátně,2019
akryl a olej na plátně,2022

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2021

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2022