Odhadní cena: 20 000 Kč

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2020
Akryl a olej na plátně,2016
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2021
olej na plátně,2019

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně