kombinovaná technika

Odhadní cena: 65 000 Kč

olej na plátně,2018
olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2020

olej na plátně,2020
Olej na papíře,2019

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2020