kombinovaná technika

Odhadní cena: 65 000 Kč

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
Akryl a olej na plátně,2016

rámováno, zaskleno

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5