Odhadní cena: 40 000 Kč

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2015
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

olej a akryl na plátně,2021
Olej na papíře,2019
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2021