Litografie

2017

Odhadní cena: 10 000 Kč

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2018
olej na plátně,2022
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na plátně
olej na plátně,2021

olej na plátně,2019
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2020
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2020

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2021