Litografie

2017

Odhadní cena: 10 000 Kč

olej na plátně,2015
olej na plátně,2021
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

olej na plátně,2016
olej na plátně,2020
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno