Tisk na pauzovací papír, dřevěné lišty

Odhadní cena: 22 000 Kč

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej a akryl na plátně,2021

rám 60x45

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2019
akryl a olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
akryl a olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno