Tisk na pauzovací papír, dřevěné lišty

Odhadní cena: 22 000 Kč

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně,2021
olej na plátně,2015
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
Olej na papíře,2019

rám 60x45

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej a akryl na plátně,2022
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej na plátně,2020
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole