beton, plátkové palladium; série 1/7

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

Odhadní cena: 15 000 Kč

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na plátně,2018
olej na plátně,2020
olej na plátně,2017

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5

olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022