beton, plátkové palladium; série 1/7

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

Odhadní cena: 15 000 Kč

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na plátně,2011
Olej na papíře,2019

rámováno, zaskleno