akryl, olej a pastel na plátně

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2019
akryl a olej na plátně,2021

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2015
olej na plátně,2021

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2020