olej na plátně

2019

Odhadní cena: 15 000 Kč

olej na plátně,2021

olej na plátně,2020

Rámováno

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2018
olej na plátně,2011

nerámováno

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
olej na plátně,2020