olej na plátně

2019

Odhadní cena: 15 000 Kč

olej na plátně,2021

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2014
olej na plátně,2020
olej na plátně,2018
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2021
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021

Rám 95x66 cm, zaskleno