Kombinovaná technika na plátně - akryl, uhel

2018

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2017

olej na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2022
olej na plátně,2011
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
Litografie,2017
olej na plátně,2021

Rámováno

akryl a olej na plátně,2021
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
akvarel a barevné tuše na papíře,2019