olej na plátně

Odhadní cena: 40 000 Kč

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na měděné desce
olej na plátně,2022
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
Olej na papíře,2019

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40