olej na plátně

Odhadní cena: 40 000 Kč

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3

Litografie,2017
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5

olej na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32