olej na plátně

Odhadní cena: 70 000 Kč

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2016
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

akvarel, akryl a olej na plátně,2021