olej na plátně

Odhadní cena: 70 000 Kč

olej na plátně,2018
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2021

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5