56Dvě skotačící (ze souboru Belaaxa)

litografie

2012

v 72 ✕ š 85

Odhadní cena: 18 000 Kč

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej a akryl na plátně,2022
akryl a olej na plátně,2020
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2020

Rám 95x66 cm, zaskleno

akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2021