56Dvě skotačící (ze souboru Belaaxa)

litografie

2012

v 72 ✕ š 85

Odhadní cena: 18 000 Kč

olej na plátně,2014
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2021
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
akryl a olej na plátně,2022

olej a akryl na plátně,2022
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

Rámováno

Litografie,2017
olej na plátně,2020