čárový lept 4/5, 4/30

2013,2014

Odhadní cena: 22 000 Kč

Olej na papíře,2019

Rámováno

akryl, olej a pastel na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej na měděné desce

olej na plátně,2017

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2017