v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5

Vystaveno: Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 40 000 Kč

olej na plátně,2011
olej na plátně,2020
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2020

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej a akryl na plátně,2022
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm