Odhadní cena: 125 000 Kč

akryl a olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2020
olej na plátně,2017

rám 60x45

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2018
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole