tužka na papíře

2016-2017

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2019
olej na plátně,2020

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2015

rámováno, zaskleno

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2016

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13