tužka na papíře

2016-2017

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2018
olej na plátně,2020

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2017
Akryl a olej na plátně,2016
akryl, olej a pastel na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021

olej na plátně

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm