olej na plátně

Odhadní cena: 65 000 Kč

olej na plátně,2020
olej na plátně,2015
olej na plátně,2018
olej na plátně,2021
olej na plátně,2019
olej na plátně,2021

olej na plátně,2011
olej na měděné desce

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej na plátně,2021