olej na plátně

Odhadní cena: 65 000 Kč

olej na plátně,2011

nerámováno

Olej na papíře,2019

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej a akryl na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej a akryl na plátně,2022

Rámováno

akryl a olej na plátně,2022