olej na plátně

Odhadní cena: 22 000 Kč

olej na plátně,2014
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na měděné desce
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
akryl a olej na plátně,2022

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2020
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej a akryl na plátně,2021