olej na plátně

Odhadní cena: 22 000 Kč

Litografie,2017
Olej na plátně,2021-2022

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2015
Olej na papíře,2019