Odhadní cena: 55 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2018
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11