barevná fotografie nalepená na Dibondu, pod Diasec acryl

2010

Odhadní cena: 90 000 Kč

olej na plátně,2011
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2022
akryl a olej na plátně,2022

olej a akryl na plátně,2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno

Rámováno

olej na plátně,2020
olej na plátně,2020