olej na plátně

Odhadní cena: 16 000 Kč

olej na plátně,2021
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022

Rámováno

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

akryl a olej na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

Olej na papíře,2019
olej na plátně,2020