Tuš na papíře

Odhadní cena: 18 000 Kč

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2018

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
olej na plátně,2017

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm